آزمون SFI زبان سوئدی

آزمون SFI زبان سوئدی

آزمون SFI زبان سوئدی

Swedish For Immigrants که به صورت مختصر SFI نامیده می شود و به زبان سوئدی به نام Svenskundervisning for invandrare خوانده می شود یک آزمون و برنامه در سوئد است که برای مهاجرین در نظر گرفته می شود. آزمون SFI زبان سوئدی در سطوح مختلف برگزار می شود و همانند بسیاری از آزمون های دیگر در اروپا بر اساس CEFR تقسیم بندی می شود. اگر شما بتوانید آزمون SFI زبان سوئدی را با موفقیت بگذرانید می توانید از امتیازات آن نیز استفاده کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون SFI زبان سوئدی در ایران اطلاعاتی از این آزمون را در اختیار شما قرار می دهد.

آزمون SFI زبان سوئدی

آزمون SFI زبان سوئدی

SFI چیست ؟

SFI یک دوره آموزشی زبان سوئدی است که برای افرادی که قصد زندگی و تحصیل در سوئد را دارند برگزار می شود و به صورت کاملا رایگان انجام می شود. اگرچه شرکت در این دوره رایگان است اما بهتر است از قبل آمادگی برای آن داشته باشید تا بتوانید در آزمون آن موفق شوید.

حتی از ابتدایی ترین سطح آموزش با زبان سوئدی انجام می گیرد و اگر شما این سطح را نداشته باشید ممکن است با مشکل مواجه شوید.

در پایان دوره ها شما می توانید تقاضای مدرک زبان سوئدی کنید. از نظر  زمانبندی دوره ها ممکن است بین دو تا چند ترم طول بکشد. در پایان ترم استاد شما تصمیم می گیرد که آیا شما آمادگی شرکت در آزمون SFI را دارید یا نه. بعد از آن شما می توانید در آزمون SFI زبان سوئدی ثبت نام کنید و در صورت قبولی می توان گفت یکی از موانع بزرگ خود که بر سر راه شما بوده است را پشت سر بگذارید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کلیه دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در سوئد را دارند و یا می خواهند در این کشور زندگی کنند برنامه آموزش زبان سوئدی را برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.

26 Apr 2016