دوره های آمادگی آزمون آیلتس IETLS

دوره آمادگی آزمون آیلتس

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو (آموزشگاه آیلتس و کلاس آموزش آزمون آیلتس)در راستای خدمتگزاری و آموزش IELTS دوره های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس را زیر نظر اساتید برجسته دانشگاهی برگزار می نماید . تنوع ساعات کلاسهای آموزش آیلتس و همچنین تنوع روزهای هفته حتی جمعه ها برای افراد شاغل بسیار مناسب می باشد .علاقه مندان می توانند جهت مشاوره و ثبت نام در کلاس آموزش IELTS با دپارتمان تخصصی آیلتس موسسه آموزش عالی گفتگو  تماس برقرار کرده و از مشاوره رایگان مشاوران ما بهره مند شوید .
آموزشگاه زبان آیلتس - کلاس زبان آیلتس

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس  (IELTS )  آزمونی است که از چهار مهارت شنیدن ،و مهارت خواندن  ،مهارت نوشتن آزمون آیلتس  و مهارت صحبت کردن را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد. دانش زبان انگلیسی مخاطبان و دانشپذیران  در امتحان را در 9 سطح متفاوت ، از سطح کاملا مبتدی (با نمره یک) تا سطح آشنایی کامل و مسلط به زبان انگلیسی (با نمره 9) طبقه بندی می نماید .
آزمونIELTS (آزمون آیلتس) توسط دانشگاهای مختلف دنیا از جمله دانشگاه های کشور استرالیا،انگلستان یا بریتانیا،وکانادا و همینطور در سطح رو به افزایشی درکشور  ایالات متحده امریکا به عنوان مدرکی معتبر و کافی  برای تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان به رسمیت شناخته می شود  و از اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای  اخذ پذیرش دانشگاهی به حساب می آید.

 

دوره آیلتس

دوره آیلتس امتحان IELTS (امتحان آیلتس) یا همان آزمون آیلتس در دو نوع "امتحان آیلتس آکادمیک" و "امتحان آیلتس جنرال" برگزار می گردد .در نوع اول یعنی آزمون آیلتس آکادمیک برای افرادی مناسب است که می خواهند در یک کشور  انگلیسی زبان ادامه  تحصیل دهند. معمولا نمره مورد نظر یا قابل قبول در امتحان آیلتس آکادمیک بین 6 تا 7.5 می باشد.نوع دوم یعنی آزمون آیلتس جنرال برای افرادی است که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان  مثل استرالیا،نیوزلند و یا کانادا  مهاجرت کنند. معمولا نمره مورد نظردر امتحان آیلتس جنرال بین 5.5 تا 7 است .
این دو نوع آزمون آیلتس فقط در بخش Reading وWriting با هم تفاوت دارند . بخش Reading وWriting در آزمون  آیلتس آکادمیک تخصصی تر است تا در آزمون آیلتس جنرال . منظور از تخصصی بودن امتحان آیلتس در بخش Reading IELTS به خاطر وجود کلمات و دستور زبان بالا تر می باشد و در بخش Writing IELTS منظور قسمت اول رایتینگ آیلتس یعنی IELTS Writing Task 1 و از طرف دیگرمتن نوشته شده توسط دانش پذیر یا زبان آموز  است که باید از کلمات و دستور زبان انگلیسی  بالا تری بر خور دار باشد.

دپارتمان آموزش آیلتس موسسه گفتگو برگزار کننده  دوره های آموزش IELTS (آیلتس) در تهران برای  تمامی سطح از زبان آموزان آزمون آیلتس میباشد.(آموزشگاه زبان آیلتس | کلاس زبان آیلتس ) دوره های آیلتس  بسته به زمان و سطح داوطلبان قابل انتخاب و برنامه ریزی می باشد . دوره های آمادگی  آیلتس آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو دارای انواع گوناگون کلاس  زبان آیلتس  شامل دوره های آیلتس  ، دوره  ۶ ماهه آیلتس و دوره یکساله آیلتس می باشد . در آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو امکان این را برای شما داوطلبان را فراهم می سازیم تا حتی اگر شما از سطوح مبتدی بخواهید شروع نمائید نیز بتوانید در کوتاهترین  زمان ممکن از بهترین روش آموزش IELTS بهره مند شوید و نمره مورد نظر خود را در آزمون آیلتس بدست آورید. آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو  همچنین با برگزاری آزمونهای آزمایشی IELTS امکان این را به داوطلبین آزمون آیلتس میدهد تا از قبل شرکت در آزمون IELTS و صرف هزینه ی آزمون آیلتس ،از آمادگی خود برای شرکت در  آیلتس اطمینان حاصل نمایند .

کلاس آموزش آیلتس

امتحان آیلتس شامل دو نوع آزمون آیلتس آکادمیک وآزمون جنرال آیلتس است که بسته به اهداف زبان آموز از گرفتن   مدرک ایلتس متفاوت خواهد بود. بیشتر آزمون آیلتس آکادمیک مناسب برای متقاضیان ادامه تحصیل بوده  و آزمون آیلتس جنرال مناسب متقاضیان مهاجرت و اقامت می باشد . دپارتمان تخصصی آیلتس موسسه گفتگو  تمامی متقاضیان میتوانند فارغ از سطح زبان خود و با کمک گرفتن از مشاورین موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو  وارد کلاس های مختلف آیلتس شوند چرا که ما بیش از هر فرد دیگری اهمیت آزمون IELTS و محدودیت زمانی متقاضیان را در نظر خواهیم داشت .

آموزش آیلتس تضمینی


در آموزشگاه زبان آیلتس کلاس آموزش IELTS را بر اساس چهار مهارت Listening , Speaking , Reading , Writing به طور تلفیقی و مجزا برگزار می گردد .

در کلاس های  آمادگی آزمون IELTS در موسسه زبان آیلتس گفتگو  علاوه بر سری کتب complete IELTS دانشگاه کمبریج ، سری کتب Grammar for IELTS و Vocabulary for IELTS  نیز تدریس می شود .

نکته ای که میدانید با توجه به اینکه تلفظ آزمون IELTS به صورت بریتیش British میباشد ، بسیاری از داوطلبان  استرس و یا نامیدی نا آشنا بودن با لهجه British را دارند . از این رو موسسه زبان آیلتس آموزش عالی گفتگو  علاوه بر منابع اصلی آزمون آیلتس مهارت  شنیداری را  با لهجه بریتیش ، سری فیلمهای آموزشی را نیز از جلسات ابتدایی دوره آموزش IELTS با داوطلبان  کار می کند . سری فیلمهای آموزشی که برای داوطلبان گذاشته می شود  علاوه بر افزایش دایره اصطلاحات ، داوطلبان را با لهجه بریتیش آشنا می سازد و برای فهم بهتر این لهجه بسیار موثر است

آموزش IELTS


داوطلبان عزیز میتوانید به شکل حضوری با مراجعه به محل موسسه آموزش زبان آیلتس گفتگو  از مشاوره رایگان آیلتس و آموزش IELTS به شکل رایگان بهره مند شوید و یا همچنین میتوانید از طریق بخش تماس با ما وب سایت رسمی موسسه سوالات خود را با ما در میان بگذارید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند  داد.هزینه آزمون آیلتس - دوره فشرده آیلتس - ielts

کلاس خصوصی IELTSگاهی اوقات زبان آموزان به کلاس خصوصی آیلتس احتیاج پیدا می نمایند ...

 

اما،

 

چرا کلاس خصوصی IELTS؟چه کسانی به کلاس خصوصی IELTS احتیاج دارند؟

 


          • افرادی که از سطح مناسبی از زبان برخوردارند و حضور در کلاس های گروهی آیلتس زمان آنها را هدر می دهد و به دلیل  وجود مطالب تکراری در کلاس زبان آیلتس ، حوصله شان سر می رود.


 


          • افرادی که زمان زیادی ندارند و نیاز به یادگیری آیلتس با سرعت در آموزش آیلتس دارند.


 


          • افرادی که دانش و مهارت های آیلتس برای آموزش آیلتس هارمونی ندارد و نیاز دارند با تدریس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز های آن ها مطالب را بیان کرده و به رشد آن ها در آزمون آیلتس کمک کند.


 


          • افرادی که نمی توانند برنامه ی خود را با زمان کلاس های گروهی آیلتس تطبیق دهند.


 

 سوالات مربوط به کلاس های خصوصی آیلتس:

 

پس از تعیین سطح آیلتس ، زبان آموز به ما می گویید چه نمره ای از آیلتس  می خواهید. به عنوان نمونه ، نتیجه ی تعیین سطح آیلتس زبان آموز نمره 3 آیلتس شده و زبان آموز نمره 6.5 آیلتس را می خواهید. در قرارداد شما با آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو ، درج میگردد  که هدف از دوره ی خصوصی آیلتس نمره ی 6.5 می باشد. این یعنی هر آنچه شما احتیاج دارید  با شما کار خواهد شدروش برگزاری کلاس خصوصی IELTS:

 

بعد از هماهنگی تلفنی (42519) یک وقت مصاحبه، به محل آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو  مراجعه کرده و با تعیین سطح، اقدام به ثبت نام در کلاس خصوصی آیلتس می نمائید .

 

لازم به ذکر است ، کلاس های خصوصی آیلتس  به صورت فشرده و نیمه فشرده در ساختمان آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو دایر میگردد . برای اطلاعات بیشتر، کلاس خصوصی  آیلتس تماس حاصل فرمائید .

 

شما همچنین می توانید برای کلاس خصوصی آیلتس به صورت آنلاین تعیین سطح و مشاوره دریافت کنید. مشاوره و تعیین سطح آنلاین آیلتس را ببینید.آموزشگاه آیلتس - آزمون آیلتس

 

نکات مهم دوره IELTS 

 

کلاس های زبان آیلتس IELTS  در سه دوره ی Fundamental، Pre IELTS و IELTS تشکیل می گردند که هر سه  دارای دو ترم هستند .

 

کلاس زبان آیلتس در آموزشگاه زبان  آیلتس زبان آموز را از نمره ی 1.5 تا 7 آزمون آیلتس آکادمیک و امتحان آیلتس جنرال آماده می نمائید . این بدان معنی است که دیگر نیازی به گذراندن دوره های زبان انگلیسی عمومی در سایر آموزشگاه زبان را ندارید .

 

کلاس های زبان آیلتس درآموزشگاه زبان  آیلتس به صورت کلاس زبان آیلتس گروهی و نیمه گروهی 5 الی 8 نفره تشکیل می گردد تا اساتید بتوانند به وضعیت آموزشی زبان آموزان (آزمون آیلتس ) پیگیری لازم را نماید .

 

برای شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس و کلاس های آیلتس، با آموزشگاه زبان آیلتس در تهران تماس بگیرید (42519) تا یک وقت مصاحبه و تعیین سطح کاملا  رایگان با شما هماهنگ گردد .


هزینه آزمون آیلتس - تاریخ برگزاری آزمون آیلتس

 تاریخ برگزاری آزمون آیلتس در ایران


به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون آيلتس مي رساند كه در حال حاضر، آزمون آیلتس توسط دو مركز (آيلتس تهران و آيلتس دانشگاه آزاد اسلامي) در ايران برگزار مي شود. علاوه بر دو مركز فوق از اين پس موسسه آموزشي عصر دين و دانش جايگزين موسسه ايران آيلتس به عنوان سومين مركز برگزاري آزمون آيلتس با نظارت اين سازمان فعاليت خواهد نمود. لذا داوطلبان عزيز از اين پس مي توانند جهت ثبت نام در مركز جديد به آدرس: http://ieltsadd.ir مراجعه نمايند.

آزمون آیلتس2017

تاریخ ها و زمانبندی آزمون 2017 آیلتس در ایران و زمانبدی دوره آمادگی آزمون آیلتس در موسسه سنجش و آموزش تهران


ضمنا كليه داوطلباني كه در موسسه  ثبت نام نموده يا در امتحانات آن مركز شركت نموده اند مي توانند جهت رفع هرگونه مشكل با موسسه فوق الذكر تماس حاصل نمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

آموزشگاه زبان آیلتس - کلاس زبان آیلتس - کلاس آمادگی آزمون آیلتس - هزینه آزمون آیلتس - شرایط شرکت در آزمون آیلتس - مراکز مجاز آزمون آیلتس - مدرک آیلتس -


هزینه آزمون آیلتس

هزینه آزمون آیلتس


هزینه آزمون آیلتس و همچنین زمان آیلتس در 2016 می توانید از مشاوران ما سوال فرمائید و از آخرین خبرهای این آزمون بین المللی مطلع گردید .سه برابر شدن هزینه آزمون آیلتس؛ ثبت نام جدید: 700 هزار تومان

 
در حال حاضر در ایران  سه مرکز مجاز به  برگزاری آزمون آیلتس هستند  ، دانشگاه آزاد اسلامی، ایران آیلتس و موسسه آموزش عصر دین و دانش هزینه علی الحساب برگزاری  آزمون آیلتس را 700 هزار تومان اعلام کرده اند .

در حال حاضر افزایش ناگهانی هزینه آزمون آیلتس در ایران درحالی با افزایش نوسانات نرخ ارز در کشور رابطه مستقیم دارد که هزینه آزمون آیلتس در مهرماه سال گذشته نزدیک به 200 هزار تومان بود که امروز به نسبت به مدت مشابه سال قبل سه برابر گشته است.

هزینه امتحان آیلتس


امتحان آیلتس


افزایش ماهانه هزینه آزمون آیلتس به شکلی است که سازمان سنجش مرداد ماه گذشته با صدور اطلاعیه ای هزینه آزمون آیلتس را 450 هزار تومان اعلام کرد، بعد از آن در شهریور ماه مبلغ آزمون به 550 هزار تومان رسید و بعدا سازمان سنجش با گامی بلند تر هزینه ازمون آیلتس را 700 هزار تومان اعلام کردند .

 

دوره های آمادگی آزمون آیلتس

 

کلاس آموزش زبان آیلتس  با اساتید مجرب  برگزار می شود و در تمامی کلاسهای آموزشی آیلتس , آزمون های آزمایشی آیلتس (MOCK TEST)  نیز از زبان آموزان گرفته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه آموزش عالی گفتگو  تماس بگیرید .

 


دوره فشرده آیلتس

 دوره آمادگی آزمون آیلتس


آموزش عالی آزاد گفتگو با داشتن دپارتمان تخصصی آیلتس تعهد همیشگی ارکانش به مسئولیت خطیرشان در امر آموزش و آماده سازی داوطلبان برای آزمون آیلتس را با بهترین و مجرب ترین اساتید دانشگاهی و جدید ترین روش های آموزشی در جهت اثبات اهداف نوین آموزشی به نحوه احسن ایفا می نماید .کلاسهای فشرده آیلتس آموزشی به گونه ای برگزار می گردد که علاوه بر آشنائی و پیروی از تمامی اصول و جدید ترین تکنیک ها ی معتبر تست زنی در هر 4 مهارت آزمون آیلتس , ساختار زیر بنائی و در کل بنیه زبانی متقاضی در چهار چوبی منحصر به امتحان آیلتس و علمی از آموزش های نا مربوط و غیر منسجم تعالی و بهبود می یابد . از آنجایی که تعداد کثیری از متقاضیان این دوره سابقه فراگیری زبان انگلیسی تخصصی و آزمون محور و نتیجه گرا را نداشته اند و یا اگر هم داشته اند  سئو و سئو سایت و سئوی سایت و بهینه سازی سایت برای گذراندن آزمون آیلتس کفایت نمی کند . موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو با بهره گیری از جدیدترین متد تدریس این آزمون از سری منابع complete IELTS استفاده می نماید . این کتاب ها چاپ دانشگاه Combridge بوده و دارای دروس topic-based جهت تقویت 4 مهارت آیلتس و بهبود دایره واژگان تلفظ گرامر در سطح C1 می باشد . این مجموعه شامل فعالیت ها و تمرین های مختلفی می باشد . موسسه آموش عالی آزاد گفتگو با بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای و با تجربه علاوه بر تدریس کتب آموزشی ,ترفندها و روشهای تست زنی صحیح و پاسخ گویی کامل ,مدیریت زمان آزمون و تکنیک های پاسخ گویی به سوالات 4 مهارترا به طور کامل آموزش می دهند . در کنار کتاب کامل و جامع Complete IELTS  دو کتاب تکمیل کننده بسته به نیاز زبان آموز نیز کتاب vocabulary for IELTS و grammer for IELTS نیز تدریس می گردد .

دوره فشرده آیلتس

 

آیا آزمون  آیلتس را برای ادامه تحصیل نیاز دارید؟ آیا  می خواهید از آزمون آیلتس برای مهاجرت استفاده کنید؟ و یا حتی مدرک آزمون آیلتس (IELTS ) را برای اثبات سطح زبان انگلیسی خود نیاز دارید؟ دوره آمادگی آیلتس (IELTS ) آموزشگاه آیلتس می توانید به شما کمک کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.
استانداردهای بالای آموزشی موسسه آموزش عالی گفتگو  به مفهوم این است که نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس(IELTS )  به صورت تضمینی قابل دستیابی است. استاداردهای تعریف شده برای بهترین کلاس آیلتس  از سوی British Council  که خود یکی از برگزار کننده های دوره های تخصصی آیلتس (IELTS )در دنیا است آمادگی آزمون (IELTS ) زبان آموز برای آزمون آیلتس(IELTS ) را تضمین می کند. دوره آمادگی آیلتس(IELTS ) موسسه گفتگو به شما کمک می کند تا استراتژی های تست زنی در آزمون ایلتس , (IELTS ) را کسب کنید و به مهارت های آیلتس دست پیدا کنید

دوره های آمادگی آیلتس 

 

در آموزشگاه آیلتس  برای زبان آموزانی که سطح زبان متوسط و پیشرفته را دارند مناسب است. برای زبان آموزانی که در این سطح نیستند و زمان کمی نیز دارند دوره ielts  و دوره  فشرده آیلتس در نظر گرفته شده تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسند.

 

آموزشگاه زبان آیلتس - کلاس زبان آیلتس - کلاس آمادگی آزمون آیلتس - هزینه آزمون آیلتس - شرایط شرکت در آزمون آیلتس - مراکز مجاز آزمون آیلتس - مدرک آیلتس - آموزش آیلتس , دوره آمادگی آزمون آیلتس

دوره ielts