دوره های فشرده و کوتاه مدت زبان آلمانی

دوره های فشرده و کوتاه مدت ویژه علاقه مندان زبان آلمانی

دوره های فشرده و کوتاه مدت ویژه علاقه مندان  زبان آلمانی

 

چنانچه مایل به یادگیری مکالمه زبان آلمانی  در دوره ای ۶ تا ۱۲ ماهه هستید یا فرصت کمی برای یادگیری مکالمه دارید می توانید یکی از طرح های کوتاه مدتMie  را که کاملأ بر اساس نیاز شما  تنظیم و ارائه می گردد برگزینید.

این دوره ها معمولأ خصوصی بوده اما برای افراد دارای توانایی های یکسان می تواند گروهی ارائه گردد. ویژگی خاص این دوره ها قابلیت انعطاف آنهاست. برای افرادی که نیاز به گرامر قوی تر و قدرت ترجمه بالاتر دارند، کلاسی بر اساس تقاضای آنها و منطبق بر اهداف درخواستی ارائه می گردد.

افرادی که نیاز به مکالمه قوی تر دارند در کلاسی شرکت خواهند کرد که توانایی مکالمه آنها در مدت کوتاهی رشد صعودی داشته باشد.

یک نوع از برنامه هاى ویژه زبان آلمانی شامل 20 تا 30 ساعت کلاس درس در هر هفته میباشد. دوره های فشرده زبان آلمانی  برای تمام زبان آموزان در تمام سطوح ميباشد ( مبتدی تا پیشرفته). این دوره به زبان آموزدر تمام زمینه های زبان آلمانی  از جمله، صحبت کردن ، گوش دادن ، دستور زبان و لغات، خواندن و نوشتن درمدت زمان کوتاه کمک زیادی میکند.

دلایل زیادی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد. شاید شما برای مصاحبه شغلی خود نیاز به زبان آلمانی دارید ، قصد مسافرت به کشور های مختلف را دارید و یا می خواهید با مردم دیگر دنیا ارتباط بهتری داشته باشید. هر دلیلی داشته باشید ، آموزش فشرده زبان آلمانی آموزشگاه زبان Mieمی تواند شما را در رسیدن به این هدف کمک کند.

برای اینکه بتوانید بیان کنید که به یک زبان تسلط کافی دارید باید بتوانید از ان در هر موقعیتی استفاده کنید این کار نیاز به زمان دارد و اگر نتوانید زمان مورد نیاز برای یادگیری این زبان اختصاص دهید ، دستیابی به این هدف بسیار مشکل است. آموزش فشرده زبان آلمانی برای کسانی مناسب است که از نظر زمانی با محدودیت هایی روبرو هستند و یادگیری زبان آلمانی برای آنها بسیار مهم و با ارزش است.

دوره های آموزش فشرده زبان آلمانی آموزشگاه زبان Mie ممکن است از نظر زمانی و شرایط دارای تفاوت های زیادی با یکدیگر باشند که این تفاوت ها برای تطابق با نیاز های زبان آموزان است ، اما هدف اصلی همه آنها رساندن سریع زبان آموز به سطح مورد نظر خود در مدت زمانی کوتاه است.

در دوره های آموزش فشرده زبان آلمانی زبان آموزان باید خود را در زبان آلمانی غرق کنند. برنامه ریزی کلاس ها به صورت های چهار روز در هفته ، سه روز در هفته و تک روز برگزار می شوند. در این دوره ها برای آزمون های زبان آلمانی همچونStart Deutsch 1,Start Deutsch 2 ,ZD & Zertifukat B2 برنامه ریزی های لازم انجام میشود.

مرکز آموزش زبانهای خارجیMie با توجه به نیاز شما دوره های متنوع خصوصی یا گروهی برگزار می نمایدو  انعطاف بسیار زیادی در رفع نیازهای زبان آ لمانی  شما در این مرکز وجود دارد:

₪ برگزاری کلاس برای افراد کارمند، جمعه ها و حتی روزهای تعطیل

₪ برگزاری دوره های خصوصی برای متقاضیانی که دارای محدودیت زمانی هستند.

₪ برگزاری دوره گروهی برای افراد خانواده ای که قصد مهاجرت دارند.

₪ برگزاری دوره خصوصی آمادگی برای امتحانات موسسه گوته

26 Apr 2016