آموزش زبان سوئدی

تور آموزشی به سوئد

تور آموزشی به سوئد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که در انتظار یک تور آموزشی به  سوئد بوده اند این مژده را می دهد که با همکاری با چندین موسسه و دانشگاه معتبر در سوئد تور های آموزشی زبان انگلیسی و زبان سوئدی را به کشور سوئد برگزار می کند. در تور سوئد تابستان ۹۳ برگزار می شود چندین گزینه مختلف وجود دارد:

  • تور های کوتاه مدت : از دو هفته تا دو ماه
  • تور های میان مدت : از دو ماه تا ۶ ماه
  • تور های بلند مدت : از ۶ ماه تا ۱۸ ماه

در تور آموزشی به سوئد هر دو زبان انگلیسی و زبان سوئدی آموزش داده می شود و زبان آموزان در صورت تمایل می توانند در کلاس های یادگیری زبان سوئدی و زبان انگلیسی کالج های کشور سوئد شرکت کنند.

در کنار آموزش زبان سوئدی و زبان انگلیسی در تور آموزشی به سوئد زبان آموزان می توانند با کشور سوئد آشنا شوند و با فرهنگ و نوع زندگی و طبیعت کشور سوئد آشنا شده و در کنار آن بتوانند موقعیت های شغلی و یا تحصیلی را نیز بررسی کنند. حتی اگر نیاز به کسب پذیرش از دانشگاه سوئد داشته باشید ما می توانیم این مراحل را برای شما انجام دهیم تا بتوانید به ادامه تحصیل در کشور سوئد بپردازید.

در تور های آموزشی به سوئد شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته با افراد سوئدی و انگلیسی زبان در ارتباط باشید و خود را در این زبان ها غرق کنید. شاید بتوان گفت که این بهترین تجربه زندگی شما در بخش آموزش زبان می باشد و می توانید فرصت های جدید زیادی را در این تور آموزشی بدست آورید.

اگر شما نیز علاقه بسیاری به این کشور اروپایی دارید و نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

26 Apr 2016