قالیشویی تهران

قالیشویی تهران فرش

حضور شما در سایت موسسه نظافتی تهران فرش مایه دلگرمی ماست و قطعا اعتماد شما را به سان سرمایه ای عظیم ارج نهاده و پاس خواهیم داشت.

قالیشویی تهران فرش

موسسه نظافتی تهران فرش خدمات شستشوی انواع فرش , قالی , گلیم , گبه , پتو , موکت , پرده , مبلشویی در محل , نظافت منازل و راه پله ها را با کادری مجرب و متعهد به شما ارائه مینماید.

امیدواریم بتوانیم در راهی که گام بر میداریم خدمات شایسته شما را ارائه داده و موجبات خرسندی و رضایت شما را برآورده سازیم.

خدمات ما :

 • شستشوی فرش(قالیشویی)
 • آبکشی وآبگیری
 • خشکن
 • پرداخت
 • دارکشی
 • اتوپرس
 • شستشوی مبل
 • خشکشویی مبلمان
 • خشکشویی فرش
 • شستشوی انواع موکت
 • لکه برداری فرش
 • ریشه زنی
 • رنگبرداری و قلم زنی
 • رفوگری
 • اعلاشویی

سوالات متداول:

قطعا ممکن است در ذهن برخی از همشهریان عزیز سوالاتی مطرح باشد که میتوانند آنها را از طریق تماس با تلفن های موسسه نظافتی تهران فرش بپرسند یا از پشتیبانی آنلاین سایت سوالاتشان را مطرح نمایند . ما در اینجا قصد داریم جواب تعدادی از پرتکرار ترین و متداول ترین سوالات شما را بدهیم.

آیا قالیشویی ما ثبت شده؟

بله قالیشویی تهران فرش برای هر 8 شعبه خود در مناطق مختلف تهران جواز های ثبتی جداگانه ای را اخذ نموده است که در هنگام مراجعه پرسنل ما میتوانید شماره ثبت را از انها بخواهید ضمن اینکه روی فاکتورهای ارائه شده هم شماره ثبت موجود است.

احتمال دارد به فرش شما آسیبی وارد شود؟

ما سعی کرده ایم با استفااده از نیروهای با مهارت و تجهیزات مدرن این احتمال را به صفر نزدیک کنیم ولی قطعا هنوز ممکن است در قالیشویی آسیبی به فرش ها وارد شود که در صورت بروز تمامی ضرر و زیان شما توسط قالیشویی پرداخت خواهد شد.

احتمال تاخیر وجود دارد؟

در روزهایی که هوا بارانی و برفی باشد به تعداد ساعاتی که برف یا باران میبارد احتمال تاخیر وجود خواهد داشت.

هزینه های قالیشویی :

هزینه قالیشویی بر حسب متر مربع تعیین میشود . مثلا برای فرش 12 متری این مبلغ در عدد 12 ضرب میشود , البته هزینه قالیشویی در مرکز شستشوی فرش و قالی تهران فرش در در همه مناطق یکسان بوده و تفاوتی نمیکند. 

هزینه های ایاب و ذهاب برای متراژ های بالای 12 متر دریافت نمیشوند.

قالیشویی در گاندی و ونک

20 Jan 2018

قالیشویی در ونک مرکز مجهز قالیشویی در ونک در خیابان گاندی تهران واقع میباشد . این مرکز از شعب قالیشویی تهران فرش میباشد که به دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه قالیشویی مجهز بوده و سفارشات شما از زمان تحویل فرش به قالیشویی در ونک تا زمان تحویل گرفتن فرش فقط 48 ساعت زمان خواهد [...]


قالیشویی نازی آباد تهران

20 Jan 2018

قالیشویی در نازی آباد شعبه جنوب و مناطق جنوب مرکزی تهران قالیشویی تهران فرش در منطقه نازی آباد تهران مستقر میباشد . خدمات قالیشویی در نازی آباد به علت نزدیکی این شعبه به محل سکونت همشهریان عزیز با سرعت بیشتری هم در هنگام تحویل گرفتن فرش ها و هم  زمان تحویل ارائه میشود. همشهریان عزیز [...]

شست و شوی صنعتی یا سنتی

پیش از هر چیز باید بدانید، به طور کلی شستن زیاد فرش، بخصوص آنها که تار و پود خاطره در دل دارند و با انگشتان هنرمندان بافته شده اند اصلا کار عاقلانه ای نیست و می توان با روش های دیگری پاکیزگی را به منزل آورد. به عنوان مثال با استفاده از جاروبرقی می توانید کاملا غبار و خاک داخل تار و پود فرش را بگیرید و سپس با استفاده از شامپوهای مخصوص فرش، درخشندگی دوباره ای به فرش های منزل خود بدهید، اما اگر به هر حال، زمان شست وشوی اساسی فرش ها فرارسیده، معمولا گزینه قالیشویی فرشها در قالیشویی مقابل ماست.

آن هم به دلیل این که یا وقت نداریم یا فضای کار در اختیارمان نیست، ولی بدانید در صورت داشتن امکانات و رعایت برخی نکات ازجمله استفاده از مواد شوینده مناسب یا نحوه آبگیری صحیح بد نیست خودتان آستین بالا بزنید و خاطرات گذشته را زنده کنید، اما در غیر این صورت با استفاده از قالیشویی های مجاز که نحوه کار آنها توسط اتحادیه صنف قالیشویان تائید شده است از خدمات آنها کمک بگیرید.

روش و دستور العمل های لکه زدایی

با توجه به استفاده فرش ماشینی در شرایط مختلف و احتمال ایجاد لکه […]

چرا قالیشویی باید عضو اتحادیه باشد؟

حال مهم ترین سوال درباره خدمات قالیشویی پس از تعیین قیمت آن این […]

هزینه شستشوی فرش به چه عواملی بستگی دارد؟

ز قدیم شنیده ایم هر که بامش بیش، برفش بیشتر. به این ترتیب […]

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران خدمتی متمایز از گروه قالیشویی تهران فرش با به خدمت گرفتن کادری مجرب و کوشا همواره تلاش کرده است نیاز مشتریان را به بهترین نحو برآورده ساخته و در این راستا، تامین امنیت و امانت داری از شاخصه های اصلی این قالیشویی بوده و هست.
قالیشویی تهران فرش متخصص و مجری در امر شستشوی فرشهای ابریشم، دستبافت، ماشینی، موکت، پتو، روفرشی و خشکشویی شامل: خوشخواب، مبلمان اداری و خانگی می باشد و با پوشش سراسری در قالیشویی در شمال تهران و مناطق اطراف در خدمت شما عزیزان است.

خشکشویی مبلمان

از جمله خدمات آن :شتشوی فرش،شستشوی مبل شویی یا خشکشویی مبلمان ،رفوگری و رنگ برداری،دواشویی،دارکشی،پرداخت،شستشوی موکت وشستشوی پتو وتشک اتوموبیل و خوشخواب و...میباشد.

تجهیزات مدرن

کارخانه قالیشویی تهران فرش با بیش از 56سال سابقه درخشان در امر شستشوی فرش و شستشوی مبل با بکارگیری مجهزترین وبهترین دستگاه های پیشرفته و روز دنیا :دستگاه های خشک کن و گرمخانه ها و دستگاه های مزبوط به دارکشی و ریشه زنی و تعمیر شیرازه میباشد.

با 3 شعبه در سراسر قالیشویی در شمال تهران

کارخانه قالیشویی تهران فرش دارای بیش از8  شعبه ،سراسر تهران و 3 شعبه قالیشویی در شمال تهران را پوشش داده است .بنابراین هر کجای تهران و کرج و شهریار باشید فقط باقالیشویی ادیب تماس گرفته و یا از طریق سایت قالیشویی سفارش آنلاین(20%تخفیف)اقدام کنید.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از قالیشویی در شمال تهران همین حالا اقدام کنید.

ثبت سفارش آنلاین دریافت خدمات قالیشویی و مبل شویی در تهران

توجه : هزینه سرویس و ایاب و ذهاب در قالیشویی در تهران تفاوتی با دیگر مناطق تهران نداشته و به طور کلی هزینه ثابت است.

 

در فیسبوک به ما بپیوندید

خبر نامه قالیشویی تهران فرش

Links