اپلیکیشن مترجم

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیش مترجم زنده برای توریست ها , بازرگانان , مهاجرین و کلیه افرادی که نیازمند داشتن یک اپلیکیشن مترجم اندروید یا ios بر روی موبایل و تبلت خود هستند تا بتوانند بصورت زنده و در سریعترین زمان نیازهای ترجمه ای خودشان را مرتفع کنند .

تا کنون 2 اپلیکیشن متجرم زبان های خارجی به فارسی را برای شما آماده کرده ایم.

 موسسه سنجش و آموزش زبان های خارجی تهران یکی از قدیمی ترین و در عین حال بروزترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران میباشد . این موسسه فعالیت خود را در اولین آموزشگاه خود در میدان ونک و از سال 1377 شروع کرده و هم اکنون 3 شعبه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی در تهران دارد .

آموزشگاه زبان انگلیسی

علاوه بر شهر تهران بنا به اعلام نیاز زبان آموزان شهرستانهای کرج و شهریار از حدود سال 88 آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج و از حدود سال 92 آموزشگاه زبان انگلیسی در شهریار افتطاح شد

موسسه سنجش و آموزش زبانهای خارجی تهران

این موسسه آموزش زبان انگلیسی افتخار دارد که همواره مورد اعتماد طیف گسترده ای از زبان آموزان کشور و استان تهران بوده است.

اساتید فعال در بخش آموزش زبانهای خارجی موسسه با دقت و وسواس بسیاری انتخاب میشوند تا سطح کیفی خوبی را داشته باشیم.

موسسه همچنین در زمینه سنجش سطح متقاضیان آموزش , برگزاری دوره های آمادگی آزمون تافل , آیلتس و .. هم فعالیت های گسترده ای داشته است .

همچنین این موسسه آمادگی ترجمه متون از زبانهای انگلیسی , روسی , آلمانی , فرانسه , ایتالیایی , اسپانیولی به فارسی و بالعکس را دارد.

 

آرکا کانکس

قالیشویی شهر

لوله باز کنی

قالیشویی

تخلیه چاه

سئو سازی

نظافت منزل

نقاشی خانه

ثبت شرکت

رنگکاری ساختمان

پیمانکار ساختمان

دوربین مدار بسته

دکوراسیون اداری

سئو

سئو سایت

درب ضد سرقت

جک پارکینگی

پوستر

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک شیشه ای

instagram followers

contact to instagram

بانک کتاب

کفسابی