اپلیکیشن مترجم

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیش مترجم زنده برای توریست ها , بازرگانان , مهاجرین و کلیه افرادی که نیازمند داشتن یک اپلیکیشن مترجم اندروید یا ios بر روی موبایل و تبلت خود هستند تا بتوانند بصورت زنده و در سریعترین زمان نیازهای ترجمه ای خودشان را مرتفع کنند .

تا کنون 2 اپلیکیشن متجرم زبان های خارجی به فارسی را برای شما آماده کرده ایم.

 موسسه سنجش و آموزش زبان های خارجی تهران یکی از قدیمی ترین و در عین حال بروزترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران میباشد . این موسسه فعالیت خود را در اولین آموزشگاه خود در میدان ونک و از سال 1377 شروع کرده و هم اکنون 3 شعبه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی در تهران دارد .

آموزشگاه زبان انگلیسی

علاوه بر شهر تهران بنا به اعلام نیاز زبان آموزان شهرستانهای کرج و شهریار از حدود سال 88 آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج و از حدود سال 92 آموزشگاه زبان انگلیسی در شهریار افتطاح شد

موسسه سنجش و آموزش زبانهای خارجی تهران

این موسسه آموزش زبان انگلیسی افتخار دارد که همواره مورد اعتماد طیف گسترده ای از زبان آموزان کشور و استان تهران بوده است.

اساتید فعال در بخش آموزش زبانهای خارجی موسسه با دقت و وسواس بسیاری انتخاب میشوند تا سطح کیفی خوبی را داشته باشیم.

موسسه همچنین در زمینه سنجش سطح متقاضیان آموزش , برگزاری دوره های آمادگی آزمون تافل , آیلتس و .. هم فعالیت های گسترده ای داشته است .

همچنین این موسسه آمادگی ترجمه متون از زبانهای انگلیسی , روسی , آلمانی , فرانسه , ایتالیایی , اسپانیولی به فارسی و بالعکس را دارد.