آموزشگاه زبان ترکی استانبولی | کلاس زبان ترکی استانبولی | آموزش زبان ترکی استانبولی در تهران

آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی اساتبولی به دلیل همجوار بودن کشورمونن با کشور توریستی ترکیه از علاقه مندان بسیاری برخوردار است . از این رو آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در نظر دارد کلاس زبان ترکی استانبولی را به صورت کلاس فشرده ترکی استانبولی و کلاس نیمه فشرده و کلاس ترمیک این زبان را برگزار نماید . از این رو کلاسهای مکالمه زبان ترکی استانبولی در هفت روز هفته و با توجه به زمان خالی داشتن شما کلاس زبان ترکی استانبولی را برگزار میگردد . آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما موسسه زبان ترکی استانبولی سابقه درخشانی در آموزش این زبان در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، آموزشگاه زبان ترکی استانبولی بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی - کلاس های ترکی استانبولی را در تهران برگزار می کند و برای کسانی که در شهرستان ها هستند نیز دوره های آموزش از راه دور زبان ترکی استانبولی را نیز دارا می باشد.

آموزش ترکی استانبولی در تهران

موسسه زبانهای خارجی تهران 3 شعبه جهت آموزش زبان ترکی استانبولی در تهران دارد.

آموزش ترکی استانبولی در موسسه زبان ترکی استانبولی بر اساس کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی Tomer  می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.

آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.

دانشجویان می توانند از دیکشنری ترکی استانبولی به فارسی  و بالعکس در سایت ایران آکسفورد استفاده کنند و کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی را به صورت رایگان دانلود نمایند.

آموزش ترکی استانبولی مطابق با آخرین متد های آموزشی

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با کتاب های Hitit برگزار می شوند. این کتاب ها آخرین متد اموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان ترکی استانبولی با شماره های موسسه زبان ترکی استانبولی د تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.

دوره فشرده مکالمه زبان ترکی استانبولی

 آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان استانبولی با بهترین متد های آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه زبان گفتگو برای متقاضیان مهاجرت به کشور ترکیه و دوره مکالمه زبان ترکی استانبولی با استفاده از مدرسان باتجربه در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران و موسسه زبان ترکی استانبولی گفتگو

 تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

 آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو با بیش از 17 سال تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

دوره فشرده مکالمه ترکی استانبولی

۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل

دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ......

کلاس آموزش ترکی استانبولی

کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری

با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانمها ، دختر خانمها و کودکان (خانواده ها)
آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ....
کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
قویترین مرکز تدریس خصوصی

هزینه های دوره آموزش ترکی استانبولی

شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
در ضمن حضور تا 2 نفر هم از طرف شما در آن کلاس بلامانع است و همان شهریه 1 نفر دریافت می گردد.

قبل از شروع کلاس ها دانشجو می تواند جلسه معارفه ای با استاد داشته باشد.و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتیکه به هر دلیلی از مدرس رضایت نداشت با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

آموزشگاه ترکی استانبولی در تهران

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان ترکی استانبولی را به بهترین شکل و روش ممکن یادگیری کنند،آموزشگاه ترکی استانبولی در تهران و  خصوصی زبان ترکی استانبولی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان ترکی استانبولی را فراگیری کنید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

موسسه سنجش و آموزش زبانهای خارجی تهران

کادر آموزشی و دفتری موسسه سنجش و آموزش زبانهای خارجی تهران این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی     تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی     تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در این موسسه برای افرادی که قصد تحصیل در ترکیه را دارند و همچنین جهت آمادگی برای آزمون تومر و نیز برای مبتدیان ، مسافران و تاجران بصورت خصوصی برگزار میگردد و از سری کتابهای hitit و برنامه های جدید آموزشی استفاده میگردد.

 

 

کلمات کلیدی 

موسسه زبان ترکی استانبولی - آموزشگاه زبان ترکی استانبولی - دوره های زبان ترکی استانبولی - دوره مکالمه زبان ترکی - کلاس زبان ترکی استانبولی - کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی - کلاس فشرده زبان ترکی استانبولی - کلاسهای مکالمه زبان ترکی