آموزش زبان فرانسه , آموزشگاه زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه 

 دوره های آموزش زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته در مجتمع فنی تهران بر پایه استانداردهای چارت اروپایی CECRL برگزار می گردد با این توضیح كه دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران اولین و تنها عضو منشور تائید كیفیت دوره های آموزشی زبان فرانسه بخش فرهنگی سفارت فرانسه در ایران می باشد.

 انتخاب مدرسین با دقت نظر و در مراحل ابتدائی با مصاحبه حضوری و بررسی مدارك متقاضیان صورت می گیرد و پس از آن با شركت در دوره های مختلف تربیت مدرس (FDF) جهت تدریس آماده می گردند. لازم به ذكر است كه برخی از این دوره ها با همكاری بخش فرهنگی سفارت فرانسه و در محل مجتمع فنی تهران برگزار می شوند و بعضاً برخی از مدرسین منتخب در دوره های تكمیلی در فرانسه نیز شركت خواهند كرد.

 با توجه به دارا بودن چارت كیفیت سفارت فرانسه، كلیه منابع آموزشی، فضای آموزشی، مدرسین و نحوه تدریس آنها مورد تائید می باشد.

 آموزش زبان طبق متد Connexions و دیگر منابع كمك آموزشی صورت می گیردكه كاملاً منطبق بر استانداردهای CECRL بوده و زبان آموزان با گذراندن دوره های مختلف می توانند در امتحانات بین المللی TCF, DALF, DELF و TEF شركت نمایند با این توضیح كه امتحانات پایان ترم هر دوره آموزشی بر اساس استانداردهای امتحانات بین المللی فوق الذكر بوده و 4 مهارت را در بر می گیرد.

آموزش زبان فرانسه

فرانسه برنا
فراتر از یک کلاس درس تخصصی زبان فرانسه است

مجموعه ای برای یادگیری زبان فرانسه برایتان کنار هم آورده ایم که در کشور بی نظیر است..

ارزشمندترین آورده ی ما برای زبان آموزان فرانسه، محیط آموزشی برناست:

برای یادگیری واقعی زبان فرانسه، محدود به کلاس درس نیستید.. فضای دوستانه، آرام و مدرنی را به زبان فرانسه در کنار معلمانتان تجربه میکنید… در برنامه های آموزشی-تفریحی فرانسوی داخل تهران، تورهای یک روزه به زبان فرانسه، سانس فیلم، گروه های فعال تلگرام و اینستاگرام آموزشی فرانسه، کارگاه های آموزشی تک جلسه همه فراهم شده تا یادگیری زبان فرانسه را از کلاس به زندگی روزمره شما بیاوریم.

به جرأت میتوانم بگویم برنا یکی از برجسته ترین کادرهای آموزشی زبان فرانسه کشور را در اختیار دارد. کلاس های مبتدی با اساتید با سابقه ایرانی و کلاس های سطوح بالا و مکالمه با اساتید فرانسوی که برای آموزش زبان فرانسه دوره دیده اند.
(Les Meilleurs pour Les Meilleurs)

در انتخاب منابع آموزشی هم کیفیت و هم روزآمد بودن را مدنظر گرفتیم. کتابهای +alter ego و edito از جدیدترین منابع آموزشی حال حاضر دنیاست که کیفیت عالی و به روز بودن مطالب آن به شما زبان فرانسه دنیای مدرن را آموزش می دهد.

البته در کلاسهای فرانسه آموزشگاه علاوه بر پیگیری روند کتاب اصلی، مکالمه و آموزشهای صوتی و تصویری جانبی برای شما برنامه ریزی شده و همه اینها برای تحقق این شعار ماست که  le français avec plaisir !

 

دوره های آموزش زبان فرانسه

معرفی بخش زبان فرانسه:

مرکز زبان آریانپور با بکارگیری روش های نوین زبان فرانسه و استفاده از اساتید ایرانی و فرانسوی مجرباقدام به برگزاری دوره های ترمیک و فشرده و دوره های تخصصی زبان فرانسه  آزمونهای زبان فرانسه (DELF,TCF, TEF, …….) در سطوح و سنین مختلف می نماید. با استفاده از منابع آموزشی و کمک آموزشی نوین مهارت های چهارگانه (شنیداری، بیان شفاهی، نگارش، خواندن) فراگیران را از سطوح مقدماتی تا پیشرفته ارتقا می یابد و علاوه بر این فراگیران برای آزمونهای مختلف بین المللی زبان فرانسه مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان آماده می شوند.

علاوه برکلاس های ترمیک و فشرده، دوره های ویژه مکالمه و گرامر با استفاده از متد نوین دانشگاه سوربن فرانسه و با توجه به نیاز زبان آموز برگزار می گردد. این کلاس ها جهت تقویت مکالمه با تکرار جملات و تمرینات مستمر در کلاس خواهد بود بطوریکه با توجه به خواسته تخصصی زبان آموزان، آنها به توانایی مکالمه روان خواهند رسید.

این موسسه با بکارگیری کادر مجرب و همچنین استفاده از اساتید ایرانی و فرانسوی، فضای آموزشی دوستانه و مفیدی را برای علاقمندان به زبان فرانسه فراهم می کند.

  • معرفی دوره های آموزشی:
  • دوره های آموزشی ویژه کودکان 4 تا 6 سال

برای این گروه سنی کتاب Tatou که شامل داستان ها و ترانه های کودکانه فرانسوی می باشد تدریس می شود. هدف اصلی این کتاب این است که کودکان را بدون نیاز به خواندن و نوشتن از طریق مهارت شنیداری با زبان فرانسه آشنا می کند.

 

  • دوره ها زبان فرانسه ویژه کودکان 7 تا 10 سال

این دوره ها بر اساس متد Alex et Zoe می باشد که در سه جلد از سطوح مقدماتی تا پیشرفته تدوین شده است و در پایان این دوره ها کودکان توانایی گذراندن آزمون DELF prim را دارند که این مدرک یکی از گواهینامه های معتبر کشور فرانسه در سطوح کودکان می باشد. در این کتاب با استفاده ترانه های فرانسوی، کودکان علاقمندتر به یادگیری زبان فرانسه می شوند.

 

  • دوره های زبان فرانسه ویژه نوجوانان:

این دوره ها بر اساس متد Oh là là که در چهار جلد می باشد، به تقویت مهارت های چهارگانه زبانی می پردازد که برای دو سطح A1 و A2از سطوح زباتی طراحی شده است. مطالب مرتبط و جذاب برای این گروه سنی، نوجوانان را علاقمند به یادگیری زبان فرانسه می کند.

  • دوره های زبان فرانسه ویژه بزرگسالان

شروع این دوره ها با استفاده از کتاب Nouveau taxi می باشد که در سه جلد از سطوح A1 تا B1سطح بندی شده است. رویکرد این متد علاوه بر گرامر و واژگان زبانی بر تقویت مکالمه و مهارت شنیداری براساس شناخت فرهنگ جامعه فرانسه زبان با توجه به متون ارائه شده در کتاب و بکارگیری دانسته های زبانی تاکید می کند که روند یادگیری را کاربردی تر می کند.

 

پس از پایان این دوره ها، کتاب 5 جلدیAlter ego plus که یکی از جدیدترین متدهای زبان فرانسه در سال 2012 می باشد تدریس می گردد. در این متد زبان آموزان با موضوعات متداول تر و وسیع تر روبرو می شوند و خود را در شرایط واقعی نسبت به یادگیری و بکارگیری زبان فرانسه در سطوح پیشرفته محک می زنند. این متد به دلیل داشتن متون متنوع، دامنه لغات زبان آموزان را تا چندین برابر افزایش می دهد.

  دوره های فشرده مکالمه زبان فرانسه

دوره آمادگی برای مصاحبه کبک

  • دوره های تخصصی آمادگی DALF، DELF، TCF، TEF، TCFQ و دوره های فشرده مکالمه ویژه آمادگی برای مصاحبه کبک:

در این دوره ها زبان آموزان برای آزمون های های بین المللی زبان فرانسه آماده می شوند. این دوره ها هم بصورت گروهی و هم خصوصی برگزار می گردد. در این دوره ها کتاب های کمک آموزشی زبان فرانسه همچون Vocabulaireprogressif، Grammaire progressive، Vocabulaire en dialogue و ........... تدریس می شوند.

در تمامی کلاس های فوق با توجه به نیاز زبان آموزان و علاقمندی آنها، کارگاه های فیلم، کارتون، شانسون و غیره ..... برگزار میگردد.

  • دوره ttc زبان فرانسه

در این دوره ها با استفاده از اساتید مجرب، روش های کاربردی و نوین آموزش زبان فرانسه به علاقمندان به تدریس ارائه می شود. در این کلاس ها مدرسین با روش های مختلف تدریس جهت آموزش مهارت های چهارگانه به زبان آموزان آشنا می شوند.

داوطلبان شرکت کننده در این دوره می بایست در سطح زبانیB1 و بالاتر باشند.

دوره های مکالمه ترمیک و فشرده فرانسه